Tamaranga Marketplace Platform

Продукт дизайн платформи для запуску маркетплейсів

Про проєкт

Платформи Тамаранга — це готове рішення для запуску потужних маркетплейсів та агрегаторів під різні ніші, географію і способи монетизації. Підходять як для нішевих так і великих проєктів.

Задача

Редизайн усіх платформ з урахуванням адаптивності під мобільні пристрої.

Уніфікація дизайн рішень для усіх продуктів задля прискорення подальшої розробки та полегшення підтримки існуючих рішень.

Дизайн нових модулів системи.

Роль у проекті: Продукт дизайн
САЙТ: tamaranga.com
РІК: 2022
ДОМЕН: E-COMMERCE

ДОСЛІДЖЕННЯ

Проаналізував відгуки від існуючих клієнтів, команди технічної підтримки та відділу продажів, щоб зрозуміти основні проблеми платформ.

ДИЗАЙН ПЛАТФОРМ

В результаті в тісній взаємодії з командою розробки оновили та уніфікували дизайн усіх платформ: маркетплейс, дошка оголошень, фріланс біржа та маркетплейс нерухомості.

МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК

Окремо була розроблена мобільна версія інтерфейсу для використання як PWA-застосунок.

Оскільки платформа — це великий і складний продукт, то важливо не продумати кожен стан ключових елементів, таких як карточка оголошень чи магазинів. В процесі був розроблений детальний UIkit.

Працюємо з Олександром вже більше пʼяти років, і завжди приємно вражена результатом щоб то не було від інтерфейсу цілої маркетплейс-платформи до промо-лендінгу. Дуже подобається його продуктовий і проактивний підхід до справи, я б навіть сказала підприємницький. Мої найщиріші рекомендації!

angelika
Angelika Romanenko Co-founder of Tamaranga

НАД ПРОЕКТОМ ПРАЦЮВАЛИ

Олександр Бублієнко
продукт дизайн

Команда Tamaranga
узгодження задач, верстка, програмування